€ 14 (Koos KM-iga)

Multifunksionaalne tööriist 4 ühes, mis aitab jäätmed käsi määrimata kiirelt ja mugavalt purustajasse lükata. Sobib ka teiste tootjate köögihuntidele. Otsast on tehtud teravaks, et tükeldada suuremaid jäätmeid.

Pneumaatiline lüliti

€ 45 (Koos KM-iga)

Et vähendada elektrilöögi riski, soovitame paigaldada valamu lähedusse lüliti, mida võib turvaliselt ka märgade kätega vajutada. Lüliti töötab õhuimpulssidega. Korra vajutades lülitab elektrivoolu peale, teise korra vajutades lülitab voolu välja. Mugav ja ohutu ! Jäätmehunti paigaldades kõige kiirem lahendus. Lisana mudelitele 1580, 1680, 1780, 1880.

Puhastushari

€ 12 (Koos KM-iga)

Mugav ja lihtne viis jäätmehundi puhastamiseks. Spetsiaalne hari läheb purustuskambris ka kõige raskesti ligipääsvasse nurka.

Valamu adapter 60mm

€ 25 (Koos KM-ga)

Kui Teie valamu on 60 mm avaga ja Te ei soovi valamut vahetada või ava suuremaks lõigata, saate kasutada adapterit.

Please reload

Puhastusvahend Disposer Care

€ 12 (Koos KM-iga)

Sidrunilõhnaline puhastusvahend. Turvaline ja efektiivne viis hoida jäätmehunt puhas ja haisuvaba. Eemaldab rasva! Puhastab valamu ja äravoolu. Ei kahjusta torusi olenemata materjalist. KASUTUSJUHEND: Tühjenda valamu nõudest.  Ava kraan kuumaveega 1 minutuks täisjooksul. Nüüd tee kuumavee nivoo pliiatsi jämeduseks ja ära lase veel otse purustajasse kukkuda. Lisa üks neljast pakikesest purustajasse koos ümbrisega (ümbris on biolagunev) . Ära ava pakikest ise ! Pane purustaja tööle. Protsessile kulub 2-4 min ja on lõppenud siis kui sinist vahtu pole enam näha.

Lülita purustaja välja ja loputa valamu.

 

Vaata ka videot. 

Pritsmekaitse

€ 15 (Koos KM-iga)

Vahetatav pritsmekaitse, mis asetseb purustaja ava ees ja kaitseb võimalike pritsmete ja muude purustatud jäätmete välja hüppamise eest. See detail tuleb kaasa iga uue köögihundiga aga võib vajada vahetamist peale mitmeid aastaid kasutust.

Värvilised flantsid valamule

€ 30 (Koos KM-iga)

Kui kasutate valamuid , mis pole roostevabast terasest võite proovida flantse teiste värvidega. Kasutusel on valge ja beež.

Mr.Scrappy varurõngaste komplekt

5.- Eur (Koos KM-ga)

Mr.Scrappy tööriista varurõngad 2tk komplektis.

Üks suur ja üks väiksem rõngas.

Please reload

© 2020 by Eliterator OÜ.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now