Tere tulemast Eliterator OÜ kodulehele !

 

Siin saate tutvuda 21-se sajandi köögi võimalustega ja et ka Teie köök muuta selliseks,

leiate just siit infot ning olete sellest vaid mõne sammu kaugusel

 

     Bioloogilised jäätmed moodustavad kuni kolmandiku kodus tekkivatest jäätmetest.

Ühtlasi on bioloogilised jäätmed kiiresti riknevad, kui need visata prügikasti ja sageli

kutsuvad need sitikaid satikaid ka ligi siis ning on üldse hügieeniprobleemide tekitaja

köögis. Lahenduse pakub Teile USA firma Joneca Corporation, kelle köögihunt

WasteMaid Elite on bioloogiliste jäätmete hävitamises maailmas tuntud ja usaldusväärne.

    Bioloogilised jäätmed koosnevad kuni 85% ulatuses veest ja kõige lihtsam viis

nendest vabaneda on läbi WasteMaid purustaja. Köögihunt on Eestis suhteliselt uus

masin aga maailmas küllaltki tuntud. WasteMaid köögihunt suudab kerge vaevaga

purustada enamus bioloogilisi jäätmeid näiteks kanakondid, pähklikoored, arbuusi-, meloni-, ananassikoored, hallitanud leib, kohvipuru ja kohvioad, munakoored, õunasüdamed, seemned, oad jne jne. Masina poolt purustatud bioloogilised jäätmed on energia, mida saab edukalt ära kasutada näiteks maja või veepuhastusjaama kütmiseks. Kõik uuringud, mis on seda tüüpi masinale tehtud nagu näiteks Euroopa kodumasinatootjate CECED 2003 a uuring "Food Waste Disposers An Integral Part of the EU’s Future Waste Management Strategy" või "Financial and Environmental Impact Study June, 2007 Herefordshire Council and Worcestershire County Council" jt poolt selgelt viitavad jäätmehuntide positiivsele keskonnamõjule, rääkimata mugavusest ja paremast hügieenist nii kodus, kui ka jäätmekonteineris. Link ingliskeelsetele uuringutele on SIIN.

 WasteMaid köögihundis purustatud jäätmed surutakse läbi valamu äravooluava. Jäätmed lahkuvad köögist koheselt, käsi määrimata.WasteMaid köögihunt on asendamatu kodumasin kaasaegses köögis! Nupule vajutades purustab see jäätmed 5 mm suurusteks tükkideks, millega rohkem tegelema ei pea. Nii hoiate oma köögi puhta ja värskena. Riknevad toidujäätmed levitavad nii halba lõhna, pisikuid kuid ka kahjureid ja putukaid. See kõik on minevik, kui Teil on WasteMaid köögihunt. Kasutades WasteMaid köögihunti väheneb ka Teie külastus prügikonteineri juurde ning väheneb prügiveoauto külastusintervall, kes käib Teie jäätmetel järgi.  Vähenvad ka arved, mis selle teenusega kaasnevad ning saaste, mida see suur auto tekitab. Jäävad ära ka jäätmekonteinerist tulevad haisud, mis kuuma päikese käes kärbseid ja muid sitikaid ligi kutsub.

    WasteMaid jäätmehundiga kaasnevad väga väikesed kulud. Kuna jäätmete purustamise protsessis läheb vaja vett ja elektrit siis veekulu sõltuvalt Teie purustamise harjumustest jääb umbes 5-7 liitri juurde päevas. See võrdub umbes wc loputuskastitäie veega. Elektrit kulub seadmele umbes 3 KW aastas.

Võrdluseks: A+ külmkapp tarbib aastas 280 KW keskmiselt.

   WasteMaid köögihunt on praktiline ja ei vaja palju ruumi. Seda saab liita nii olemasoleva valamuga, kui ka uue valamuga.  Eramajapidamises võib isegi läbi purustaja ja kogumispaagi tulnud toidujäätmed väetiseks või kütteks kasutada.

Loodan, et ka lugeja nõustub, kui ütlen, et aeg millal kartuli või mõne muu juurviljakoored läksid kilekotti, mis pärast tilkusid ja määrisid prügikasti või arbuusikoored, mis peale maitsvat viljaliha kergesti riknevad ja kärbseid ligi meelitab on jäädavalt möödas ja seda vaid, kui soovite. Kord paigaldatuna saab jäätmehundist WasteMaid üks hinnatuim kodumasin köögis. Kes on korra  WasteMaid köögihunti kasutanud ei taha enam ümber harjuda.

Miks valida WasteMaid köögihunt? WasteMaid köögihunt on loogiline valik võrreldes kallimate ja vanemat tüüpi mootoritega jäätmehuntidele. Meie masinatel kasutavad materjalid ja disain on kaasaegsed samal ajal olles väga konkurentsivõimelise hinnaga. Järgnevalt mõned head omadused.

    *Bio-Shield Antimicrobial on antimikroobiline omadus ja tähendab, et purustamiskambrisse on sepistatud hõbedaioone, mis takistab bakterite ja ebameeldivate lõhnade levikut.

   *Torque Master on kombinatatsioon disainitud ja balansseeritud roostevabast komponentidest, mis koos töötades tagavad suurepärase pöördemomendi, jahvatamiskiiruse ja pikema masina eluea.

     *Speed Master Mounting süsteemiga on purustaja ja valamu liitmine väga lihtne. Olenevalt valamust ning kuhu ja kuidas on see paigaldatud, võtab protseduur aega keskmiselt 15-20 min. 

    Kõikidel WasteMaid purustajatel on kaasaegsed püsimagnetmootorid, mis teevad 2600-2800 pööret minutis. Need on suuruselt väiksemad, kergemad ja efektiivsemad, kui vanemat tüüpi induktsioonmootorid, mis teevad ainult 1400-1700 p/min.

    Ka pritsmekaitsmed on kaasaegse lahedusega. Neid saab iga hetk vahetada ja puhastamiseks eemaldada midagi lahti keeramata. Võrdluseks peab teiste tootjate köögihuntide pritsmekaitsmed vahetamiseks või puhastamiseks midagi lahti keerama mutrivõtmetega.

Valmistaja: Joneca Corporation USA aastast 1985. Video masina tööst leiate SIIT. Kõik WasteMaid köögihundid on CE märgistusega ja on vastavuses RoHS Euroopa direktiivile ning Eestis lubatud.

    Siit leheküljelt leiate täieliku tootevaliku koos kõige vajaminevaga. Kui tekib küsimusi vajutage nuppu "Kontakt". Sealt leiate rohkem võimalusi meiega kontakteeruda.  Aitame meeleldi.  Head uudistamist meie leheküljel ! 

 

Eliterator OÜ meeskond. 

© 2020 by Eliterator OÜ.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now